Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt vegyek...

Milyen kávéfőzőt vegyek kb.50. 000 Ft-ig? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, melyik gép főz jó kávét, de tényleg finom kávét, igényesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 15:37
 1/7 anonim válasza:

Szerintem ebbe az árba (50.000ft) új kávéfőző gépet nem kapsz. Legalábbis olyat, ami babkávéból csinál friss kávét. Használtan igen, az új. kb. 100.000ft-tól indul. A Krups márkát tudom ajánlani. A Kapszulás gépek már kijönnek 12-30.000ft-ból, de a kapszula nagyon drága, a babkávéval szemben. Tapasztalatból beszélek, mert 4 éve vettem egy MARTELLO kávékapszulás gépet, amely akkor nagyon új volt idehaza, a kapszulát is Ausztriából hoztam, ma már az Aldi foglalkozik vele. Átlag egy kapszula 70ft-150ft-ig terjed, attól függően milyen márkájú kapszulás a géped.

Visszatérve a kávéfőző gépekre. Tény és való, hogy alapból drágábbak, de a babkávé ami nagyon jó fajta, az ugye kb. 4-5.000ft-os kg áron-tól indul, azt viszont egy - ha őrölt változatban veszed-, akkor egy hagyományos kotyogóban is jól el tudod készíteni. Nekünk a kapszulás mellett ezért van egy Fagor -Link itt- : ( [link]

kávéfőző gépünk, mivel így több kávéfajtát tudunk kipróbálni. Nagy kávé rajongók vagyunk, mi sem iszunk meg akármit. Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2012. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

bocsi hibás lett a link az előbb, itt küldöm újra.

[link]

2012. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


Igen, tudom, hogy csak használtat kapok ebbe az árba, ami még minőség, igazából használtakat is néztem.

A kapszulás kávék valahogy nem vonzanak, egyszer ittam a húgomnál, de nagyon nem ízlett.


Én nem vagyok nagy kávés, nem is értek hozzá, hogy melyik jobb, a párom viszont elég sok kávét megiszik egy nap, ezért gondoltam, hogy le kéne cserélni a gépünket minőségire.


Még egyszer köszönöm! Kellemes Ünnepeket!

2012. dec. 26. 14:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ... Szerinted melyik a jó babkávé?
2012. dec. 26. 14:44
 5/7 anonim válasza:

Sajnos nehéz itthon jó kávét kapni egy átlag hiper boltban, mert még mindig az ár dominál, és nem a minőség. Én szerencsés vagyok, mert Ausztriából hozom a kávét magunknak, de azért itthon is vettem már jó kávét. Amit itthon is meg lehet venni és tudom ajánlani: Dallmayr, Illy, Lavazza. Egy újdonság amit éppen a múlt héten vettük, akkor még akciós áron -gondoltuk nem bukunk vele nagyot- a Spar Prémium kávéja (őrölt) 5 fajta kávéból készítik, akkor 2.000ft volt 500g, hétfőn akartam venni újra akkor már 2.400ft volt az 500g. Nem tudom, hogy ebben van-e szemes kiszerelés, de ezt ajánlom még. A Frey kávék is finomak, ha van ahol laksz ilyen kávézó, ott megkóstolhatod, és ha jól tudom meg is veheted. Amúgy az InterSpar árulja.

Remélem tudtam most is segíteni, ha lenne még kérdésed, szívesen segítek ha tudok. Sajtok, Borok, felvágottak terén is otthon vagyok. :)

Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves és segítőkész vagy, köszi. :)

Akkor már élek is a lehetőséggel ... Borok közül tudnál ajánlani minőségibb vörösbort? Nyilván az ára is hordozza, de hátha van olyan minőségi vörösbor, amelyik nem túl drága, mégis jó. Sajtokat is írhatsz, ha ráérsz. :)


Köszi előre is!

2012. dec. 27. 12:45
 7/7 anonim válasza:
Írtam privát! :)
2012. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!