Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért búg mint az állat a...

Miért búg mint az állat a De'Longhi kávéfőzőm?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

enyém Bosch, és az is búg, mármint a kompresszora az évek során egyre hangosabb lett (csak két és fél éves még!)... felhívtam a szervizest, azt mondta, gyakrabban kell vízkőmentesíteni, mert attók kínlódik egyre jobban a szivattyú - na de én mindig lefuttatom a tisztítóprogit rajta, amikor felgyullad a service-gombja (jó, nem aznap, de pár napon belül), erre azt javasolta, hogy akkor a vízkeménység nincs megfelelően beállítva rajta, tegyem eggyel magasabbra - eddig 1-esen volt, mert szűrő van benne, hát most feltettem 2-esre, így sűrűbben kell lefuttatni a szervízt, viszont kevésbé hangos...


amúgy nem ártana szétszedetni, és alaposabban megtisztíttatni, de azt csak szakember tudja megcsinálni, én pedig nem tudok nélküle létezni, annyira imádom a finom krémkávéját, úgyhogy.... húzom-halogatom (és reménykedem, hogy nem megy idő előtt tönkre teljesen, mert az nagy érvágás lenne így hirtelen:)


szóval a kompresszor a ludas a búgásban, ez a lényeg - és a megfelelő hatásfokú vízkőmentesítés...

2013. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, de az én kávéfőzőm a legelső naptól úgy búg hogy borzalom és a csésze is szabályosan mozog a rezonálástól mikor főzöm a kávét. :P
2013. márc. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!