Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik automata mosógép...

Melyik automata mosógép márkát érdemes megvenni ami több mint 5 évig működik? Az enyém indesit volt, és pont 5 év alatt leállt! Ja, és nem 100 ezerért.

Figyelt kérdés

#automata mosógép #új mosógép
2013. jan. 18. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Energomat. 25 éve megy :D

Komolyan: sz*rból aranyat még mindig nem tudnak csinálni. Ha megbízható gépet akarsz venni, arra bizony áldozni kell.

2013. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mi mosógépünk a legolcsóbb volt az üzletben,de még mindig megy hiba nélkül 6 éve. Beko a márkája.
2013. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"az energomat nem az az alacsonyabb gép ami baromi sok vizet fogyaszt? ja,és ugrál ide oda a fűrdőszobában,szétveri a csempét ha nem úgy teszi be az ember a mosnivalót ahogy neki tetszik,na ez a szar!"

Lehet... Működik 5 éve? Automata? :D Extra funkció, hogy fürdőfelújításhoz is használható.

2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miele! Még használtan is többet bírnak,mint az új 80-100ezres gépek! Én is így jártam,5 év és meghalt a Whirlpool!
2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Elektrolux,Siemens,aeg,bosch,Samsung.

Talán ezek a legjobb márkák,ami még megfizethető is.A miele nagyon drága.

Én elhatároztam ha az enyém tönkre megy(elektrolux)a következő szárítós lesz.Szerintem érdemes,nem kell teregetni,meg szárogatni,nem lesz párás az ablak stb.Már láttam 130ért,samsungot.

2013. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Siemens (siwamat)a nyerő nálam! 12 éve működik hibátlanul.

A családban van Whirlpool is, már 2. 15 év alatt. Az egyiknél csapágy, és vízpumpa csere volt. A másiknál fűtőszál, és hőfokszabályzó hiba volt.

2013. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A családban van indesit és whirpool is, mindkettőt kellett már javítani, előbbit kétszer is. Nekem egy 13 éves BEKO-m van, soha semmi baja nem volt, pedig minden nap mosok!!! A beko márka egyébként bosch licensz.
2013. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Whirpool. Nekünk 6 éves, és még mindig tökéletesen működik. Hála a jó Istennek.
2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Energomat, Minimat. Akkor ugrálnak csak az alacsony gépek, ha elromlott a lengéscsillapító a lábában. (Ugyanolyan van benne, mint a kocsikban!)Csak régi,jó állapotut szabad megvenni, mert azióokra még nem vonatkozik a tervezett meghibásodás.
2013. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A 7. válaszoló vagyok. Milyen mosógépet vettél végül és miért azt a fajtát választottad?
2013. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!