Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény ajtóra, mennyibe...

Hűtőszekrény ajtóra, mennyibe kerül a szigetelőgumi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyártmány, típus? Így nem lehet válaszolni.


Amúgy gyártó válogatja, melyikhez mennyi. Az AEG-nél és az Electrolux-nál pl. az ajtóhoz az utolsó kis vackot, tojástartó fedelet, öntapadós Electrolux emblémát, az utolsó filléres apróságot is meg lehet rendelni, de a szigetelőgumit nem. Csak komplett ajtóval együtt, ami csak kicsit kerül többe mint a hűtő újkori árának a fele.

2013. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

WHIRLPOOL A GÉP..

ELÉG ÉRDEKES,,HOGY NEM LEHET KÜLÖN RENDELNI MIKOR CSAK ANNYI A PROBLÉMA AZ EGÉSSZEL:((

2013. jan. 18. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Whirlpoolnak nem néztem utána. Csak egy példát írtam, hogy az AEG-nél Electroluxnál nem lehet. Ettől még a te hűtődhöz simán elképzelhető hogy van.


Típust most sem írtál.

Ha beírod a google keresőbe a gép ppntos típusát, és azt hogy alkatrész, hamarabb választ kapsz. Helyetted megkeresni nem fogja senki.


Kb. egy perc kereséssel ennyit találtam, további jó keresést:


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Eleve miért kell a tömítés...ha öreg a készülék nem azt hanem az egésszet cserélni kell egy A osztályúra.
2013. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Iszák Endre válasza:

Hát, talán jobban kijön egy hónapban a picit magasabb villanyszámlával, mint egy új hűtő árával, vagy részletével.

Nekem pl a melóhelyemen van hasonló gondom, ott is az ajtó kicsit kehes.

A tulaj úgy sem vesz másik hűtőt oda, én meg pláne.

Szal engem is érdekel a dolog, ezért néztem meg ezt a fórumot, de úgy látom nem lesz egyszerű a dolog.

2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ma tömítéss, holnap termosztát, azután....mégis újjat kell venni.Közben fizeti a drága feleslegessen elfogyasztott áramot. És ma már a hűtök sem drágák.
2013. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fanta válasza:
Nekem is nem rég volt ilyen problémám,és a szerelő is azt mondta,hogy csak komplett ajtót tud cserélni!
2013. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűtöt nem szeretnék cserélni,,mert csak pár éves,,a szigetelő gumi /illetve nem gumi,,az a régieken volt és nem repedt szét! / viszont el van repedve
2013. jan. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!