Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik botmixer a legjobb...

Melyik botmixer a legjobb választás ami 3in1 tartalmazza a habverőt, aprítót, rúdmixert, rozsdamentes acél szára van és max 10. 000 az ára?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Russell Hobbs Desire 3in1 rúdmixert és ebben az árban még párat, de nem tudok dönteni melyik legyen,10. 000 Ft van rá max. Hozzáértőktől azt is kérdezném hogy mennyivel erősebb a pl. hauser vagy a 600W-os phillips pl. (amire azt mondják hogy philipset ne vegyek), egy mondjuk márkás de gyengébb teljesítményű 450 wattos braun vagy russell hobbs-hoz képest? Gondolok itt pl az acél kések minőségére, mert ez gondolom nem mindig arányos a teljesítménnyel. Hisz ha a kések nem annyira penge élesek hiába az erős motor. :)

2013. febr. 14. 19:41
 1/3 anonim válasza:
64%
Én kb. 1 hete vásároltam LIdl-ben 5000-ért Silvercrest márkájút,mindent tud, amit felsoroltál,a keverőedényekhez tető is van tárolásra, 600 W-os és nagyon szuper, vitték is , mint a cukrot....
2013. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az itteni közelben lévő Lidl-ben már egy ideje nem lehet kapni ezt a terméket. :( Voltam bent, megkérdeztem mikor feltettem itt ezt a kérdést. Azután megnéztem egy másikat is a közelben, ott sem volt már. Ott is azt mondták, hogy vitték mint a cukrot és elfogyott, újat meg nem rendelnek már belőle. Végül aztán megvettem a Russell Hobbs márkájú 3in1 mixert. Egyenlőre tökéletesen megvagyok elégedve vele, leszámítva hogy dupla annyiba került mint a Lidl Silvercast került volna. Szívem szerint Silvercastot kipróbáltam volna mit tud, de sajnos lekéste róla. Neked szerencséd van hogy ott még volt a boltba.
2013. febr. 20. 10:31
 3/3 anonim válasza:
Hát igazság szerint mi pont az akció reggelén mentünk nyitásra, mert Silvercrest gofrisütőt néztem ki, ezt a gépet nem is figyeltem az újságban, csak mikor láttam, mennyire kapós és olcsó, vettünk ezt is.(na utána hét elején már egyik boltban se volt egy db se.)Most vettünk háztartási gépeket előszőr ebből a márkából, de nagyon meg vagyok velük elégedve, még egy ilyen márkájú varrógépre fáj a fogam....De biztos az a gép isszuper, amit vettél.
2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!