Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyenek az Indesit elöltöltős...

Milyenek az Indesit elöltöltős mosógépek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk vásárolni mosógépet és kíváncsi lennék a véleményetekre! Köszönöm!
2009. szept. 7. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó, hamar elromlott többször is
2009. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A miénk 5 éves. Még soha nem volt vele semmi baj. Szeretem :-)
2009. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Indesitet nem veszek soha többet az életben, főleg nem mosógépet. 3 és fél év után felmondta a szolgálatot, amit nem is bántam mert annyira rosszul mosott, hogy siralmas volt. Nem vette ki a foltokat, a mosópor sokszor a sötét ruhákon mosás után fehérlett (valószínű a világosokon is csak nem látszott)

Több ismerősöm is panaszkodott már az Indesitre és mikor kihívtuk a mosógépjavítót, azt mondta, hogy az egyik leggyakoribb mosógép ami javításra szorul, de szerencsétől is függ.

Az Electroluxot, Zanussit ajánlotta.

Jó vásárlást, keresgélést. Én nem ajánlom az Indesitet, de ha szerencséd van eltalálhatsz egy olyan szériát mint az előttem szóló, hogy meg lehetsz elégedve vele. :-)

2009. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!