Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hány wattos és hány literes...

Hány wattos és hány literes mikrohullámú sütőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Neten nézelődöm, így a méretet nehéz belőni.
2013. febr. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a család?

Nálam több, mint 20 éve! üzemel egy µsütő. 20 lit. 800W - Volt, amikor 5-en használtuk, volt, amikor 2-en.

Tökéletesen kiszolgál a mai napig. Általában csak melegítésre használjuk. Főzni nem szeretünk benne.

A mai sütők már sokkal többet tudnak. Grillezés, légkeverés. Kitalálja a szükséges teljesítményt, stb.

2013. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 tagú a család, de csak melegítésre használnánk. A benne főzésnek nem vagyok híve.
2013. febr. 22. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A liter és a watt paramétereket megírtam. Már csak a Te döntésed, h milyen egyéb plusz szolgáltatásokat vársz el újdonsült µsütődtől.
2013. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk pl.900W-os mikrónk van,de csak 650W-on használjuk,1 tányér ételt kb.2 perc alatt melegít meg,úgyhogy szerintem felesleges 1000-1200W meg kitudja milyen erőset venni mert max-on úgyis csak tönkreteszi(szétrobbantja) a húsokat,meg fröcsköl tőle a főzelék stb.

A méretre meg akkorát kellene venni amibe a bele szánt edény-tányér kényelmesen belefér,úgy hogy + két kézzel oldalról meg lehessen fogni a kivételhez,nem nagy élvezet egy forró tányér levest csak egy kézzel kiegyensúlyozni belőle mert mondjuk két oldalt csak néhány centiméter lenne a mikró faláig...

2013. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!