Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikrohullámú sterilizálót és...

Mikrohullámú sterilizálót és cumisüveg melegítőt érdemes venni? Melyik márka jó? Feleslegesen nem akarok venni.

Figyelt kérdés
Ha tudok majd szoptatni,akkor is kellenek ezek a dolgok?Majd csak áprilisban szülök,de tájékozódni szeretnék.
2010. febr. 14. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aventes van nelem, bevált, jó. Mellszívóhoz jó, én most kezdtem a hozzátáplálást és szoktam használni a kanalakhoz, kistáljaihoz. Én sokat használtam. Csak szoptattam.
2010. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felesleges sterizálót venni ehhez. Én a Chicco fertőtlenítő folyadékot használtam, elmostam mosogatószerrel, külön szivaccsal a cuccosokat, aztán bele egy lezárhatós kelesztőtálba, bele a folyadék, 20 perc után csak elöblítettem, aztán kész is. Emellett szépen kifőztem a cumikat, nem tart tovább 5 percnél a dolog. Cumisüveg melegítőre ott a mikro. HA szoptatni fogsz, akkor felesleges, ha tápis lesz, akkor meg egyszer-kétszer túlmelegíted neki.. de nagyjából fogod tudni, hogy hányat fordul a mikróban az üveg, mire jó lesz a kajája, ellenőrzöd a csuklódon mennyire meleg. Az elején para csak az egész melegítősdi, de mikor belejössz, akkor nagyon könnyű lesz. Szóval ezek a cuccok teljesen feleslegesek.
2010. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk mikrós sterilizálónk van.Canpol márkájú.

Nagyon jó.Én is szoptattam(11 hós most) már tápszert kap így azokat az üvegeket is ezzel sterilizálom.

2010. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!nekünk Aventes van,és meg vagyok vele elégedve.Csak ajánlani tudom.
2010. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és nagyon szeretem.

2010. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Cumisüveg melegítőt felesleges venni szerintem. Kövezzetek meg, de én mikrózom a babavizet.
2010. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Cumisüvegmelegítő csak akkor kell ha tápszeres a baba, különben felesleges, ráérsz akkor is megvenni ha tényleg kell, én kaptam egyet (aventes) kölcsönbe, elő se vettem, szerencsére van tejem bőven.

Én vettem egy Avent mikrós sterilizálót, az unokatesómnál láttam, neki nagyon bevált, az én mikrómba viszont nem fért be a grillezőtől, így vissza is vittem. AZt mondták a boltban, hogy már legalább 5-en visszavitték emiatt, uh nem árt előtte lemérni a mikrot. Még jó, mert kaptam egy elektromosat végül kölcsönbe.

Streilizálót egyébként csak az elején használtam, amikor fejtem is, ez volt kb 3 hét, de így utólag azt mondom, hogy erre a kis időre elég megvenni a folyadékot, ami max 2000 forint és nagyon sok ideig elég. Ha tápszeres a baba, akkor persze nagyüzem van hónapokig, akkor érdemes sterilizálót venni.

2010. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak kifőztem a dolgait. Szerintem még ne vegyél. Majd meglátod mi lesz, megy e a szopi, kell e egyáltalán cumisüveg, és ha igen, és úgy érzed szükségesek ezek, ráérsz majd akkor is venni.
2010. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Aventes van mindkettőből. Mi az eleje óta küzdünk a tej kérdéssel, tehát kb. 2 hetes kora óta kap tápszert is. A cumisüveg melegítőt csak éjszaka használjuk, mert a konyha lent van a fsz-ten, a háló meg fönt és, hogy ne kelljen lemászni éjszaka, ezért a melegítőbe be van készítve a víz(cumisüveg) és ilyen kis adagolóba meg a tápszer. Erre nagyon jó, de nappal még egyszer sem használtuk. A vizet mikróban szoktuk (mi is) melegíteni, amikor meg -nagy ritkán- volt tej, ahhoz meg vízforralóban melegítettünk vizet és abba állítottuk bele. A sterilizáló a fentiekből kifolyólag nekünk nagyon hasznos. De ha csak elvétve fogtok cumisüveget használni (reméljük lesz tejed bőven), akkor a hagyományos kiforralós módszer szerintem teljesen jó és lényegesen ktghatékonyabb, mert azért ezek elég sokba kerülnek. A fertőtlenítő folyadékot csak akkor szoktuk használni, ha elutazunk, mert nekem nagyon "szagos" és érzem a tejen/tápon, akármennyire is elöblítem.
2010. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Azért kérdeztem,mert láttam akciósan Avent szettet mellszívóval,két cumisüveggel,sterilizálóval 19.990.-ért,és nem akartam felesleges pénzkidobást.
2010. febr. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!