Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az őrláng másodpercenként...

Az őrláng másodpercenként elalszik, aztán rögtön újra begyúl. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Tegnap este arra lettem figyelmes, hogy nincs melegvíz. Saunier Duval vízmelegítőmben megadta magát az elem. Azelőtt nap már hallottam valami kattogást, de nem foglalkoztam vele. Kicseréltem az elemet, beindult, égett a kis láng (azt hiszem ezt hívják őrlángnak) folyamatosan egy olyan 20 másodpercig. Aztán elkezdett megint kattogni, mivel másodpercenként elalszik a kis láng, aztán egyből újra begyúl. Ha kiveszem az elemet, aztán vissza be és beindítom, akkor megint vagy 20 másodpercig megy rendesen és újra elalszik-bekapcsol, elalszik-bekapcsol... Fölötte a kis "drótot" eléri a láng, sárgul rendesen. Mi lehet a gond?

#gáz #víz #vízmelegítő #tűz #bojler #láng #őrláng #melegvíz #Saunier Duval #gáz láng őrláng vízmelegítő saunier duval tűz bojler víz meleg víz háztartási gép
2013. márc. 14. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt hátha választ találsz. (Lentről felfelé haladnak a kommentek időben.)

[link]

2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy másik fórumtéma, hasonló problémákkal.

[link]

2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, közben hívtam szerelőt is, nem tudja mikor tud eljönni. Működhet a kazán vagy vegyem ki az elemet belőle? Kellett a meleg víz, bekapcsoltuk, nem tudom, hogy így lehet-e hagyni.
2013. márc. 14. 13:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, még mindig ugyanezt csinálja.
2013. márc. 14. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl erős a huzat? Vagy kicsi a gáz nyomás?
2013. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen bezárt ablakoknál is ez van.
2013. márc. 14. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeeintem elromlott.

Hívj szerelőt.

2018. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!