Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Trust 1300va szünetmentes...

Trust 1300va szünetmentes tápot szemeltem ki 2db keringető szivattyú ideiglenes áramellátásához. Vajon működik a dolog? Ha igen, meddig bírja a feltöltött táp?

Figyelt kérdés
Egyenként 70w a teljesítménye és 0,30A-t vesz fel. Van még egy 110w-os kombi gázkazán amit még szeretnék csatlakoztatni.

2013. márc. 18. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tápot, de ha valódi szinuszos a kimenete akkor jó lesz. Ha négyszögjeles, vagy kvázi-szinuszos, akkor nem jó választás.
2013. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szivattyúknak mindegy milyen alakú áramot kap(kipróbáltam),a kazán vezérlő panelja meg úgyis letranszformálással egyenirányítással kezd tehát annak is mind1.

Villszer

2013. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem lettem okosabb. Az állás 50-50%. Tehát vagy jó vagy nem.
2013. márc. 20. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint w3dzz tapasztalatai alapján menni fog. Én csak pár ilyen összeállítást láttam régebben, ott olcsó keringető ment olcsó szünetmentesről, és négyszögjelről piszkosul melegedett a keringető. Én bízok w3dzz szakértelmében, úgyhogy jónak kell lennie.
2013. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt egy fűtéstechnikai cégnél dolgoztam,ahol keringető szivattyúkat is gyártottak.Volt ott "sima" kondenzátoros motor, de fejlesztettek fordulatszám szabályzottat is(elektronikus) elég jól felszerelt labor volt mindenféle műszerrel ellátva. Ott próbálgattuk ki hogy és miként működnek a különféle jel alakokról a szivattyúk.
2013. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megszületett a döntésem. Igaz a szünetmentes egyszerűbb és kényelmesebb megoldás lenne, de hosszú távon lehet.hogy kifizetőbb egy aggregátor. Meg nem igazán akarok kísérletezgetni. Köszönöm a segítségeteket!
2013. márc. 21. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ahhoz is első osztályú: http://www.youtube.com/watch?v=Pf3mFc59yNI

SOHO 800 UPS (SH-800) persze van kisebbem is, ez full szinuszos a vidin az enyém van a szobám arról megy.

2013. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!