Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen Vizes porszívót válasszak?

Milyen Vizes porszívót válasszak?

Figyelt kérdés

sziasztok,

Légyszi segítsetek nekem, hogy melyik vizes porszívót érdemes megvenni, amelyik beváltja a hozzá fűzött reményeket.

Nem a legdrágább kategóriára gondoltam.:/


Köszönöm a segítségeteket.


2008. jún. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
h2o
2008. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi drága. Ez nekem is eszembe jutott!

A CH2O2-re is gondoltam, de az annyira nem jön be a családnak.

2008. jún. 19. 09:52
 3/4 anonim válasza:
Tudod,hogy miért akarsz vizes porszivót?Mert engem lebeszéltek az üzletben,több helyen is.Most vettem dupla Hepa filtereset,gyerekjáték cserélni a száraz műanyag dobozkát,csak egy mozdulat.Képzeld el,azt a sok koszos vizet cserélgetni,és még a száradást is ki kell várnod.Én nem csalódtam,hogy a szárazat választottam a vizes helyett.
2008. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos a kérdés nem túl pontos. Vonatkozhat takarító gépre, száraz-nedves porszívóra, és víszszűrős porszívóra. Az első kettő kimozgatja a vizet a tisztítandó felületre, míg az utolsó egy fix vizes tartályon kereszül cirkuláltatja át a "koszos" levegőt. Én ezt a fajtát kerestem, és számos teszt és fórum elolvasása után döntöttem, a Delonghi márkánál. A típus mind1, mert mire valakinek érdemben segítene, lehet hogy nem is gyátják már. Konkrét válasszal nem tudok segyteni, csak azzal a jótanáccsal, hogy mindenképp olyan márkát válasszunk, aminek van hazai képviselete és márkaszervize. UFF!
2009. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!