Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Baj ha a mosogatógşp csak 65...

Baj ha a mosogatógşp csak 65 fokon mos, ez a maximum?

Figyelt kérdés
Bosch
2009. szept. 18. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mi negyven fokon rövid programmal mosunk és minden tiszta.
2009. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen baj! megmattíthatja az üveget és a porcelánt! Gondolj bele az ember max 41 fok celsiust bír el ennél melegebbe nem mosogat mert nem tudja beletenni a kezét.Minek a hatvanöt fok??!!
2009. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem (előzőnek), hogy alacsonyabb hőfokon mos, csak ez a maximum. Szerintem bőven elég, a mienk 70-en is tud, de 3 év alatt talán 3-szor használtuk, de szerintem 65 is elég lett volna.
2009. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen úgy értettem ahogy az utolsó válaszoló írta, hogy ez a max., és az érdekelt, hogy baj-e ha nincs magasabb hőfoka? Amúgy a tietek jól szárít, mert ezen azért maradnak vízpöttyök.

Köszi még1x

2009. szept. 20. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi gépünk AEG és jól szárít, ritkán a peremeknél marad egy kis nedvesség, ahol meg áll a víz. Lehet hogy ez azért van, mert mi nem szoktuk egyből kiszedni, maradjon ideje teljesen megszáradni.
2009. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!