Maximum 35 ezer forintig milyen kamerát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

én ezt néztem ki: [link]


ennél tudtok jobbat, hasonló árban? vagy ez is viszonylag jó? a lényeg az lenne természetessen hogy szép videot készitsen!

otthoni kis filmek,esetleg kiránduláskor használnám,főleg kint a szabadban!

válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 19. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a belépőszint legalja, mind árban, mind minőségben. Sokat ne várj tőle, a minőséget ugyanis meg kell fizetni - még amatőr szinten is.


Ennél csak jobb van, de az drágább. Szerintem ilyesmin nem kell spórolni, hanem bizony rá kell szánni legalább 100e Ft-ot, mert akkor egy megbízható, a maga kategóriájában jó minőségű kamerát vehet az ember.


A szép kép relatív. Még a 100-150e Ft-os kamerák képe sem szép egy profi cucchoz képest, mivel az amatőr eszközök nem véletlenül vannak elérhető árkategóriában (egyszerűbb a bennük lévő elektronika, az objektív, stb), viszont ezzel együtt is egész jó képet készítenek, amik otthoni, amatőr felhasználásra bőven elegendőek.


Szóval szerintem gyűjtögess még egy kicsit, hidd el, megéri.

Egy márkás géppel nem lesz gondod, ezt meg, ha esetleg elromlik, hová viszed? Nálunk nincs erre terméktámogatás, vagy márkaszerviz...

2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!