Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit kell a mosogatogepbe...

Mit kell a mosogatogepbe onteni? Hova es mit? Baj ha purt ontok? A so muszaj? Hol lehet kapni? Szoval mindent irjatok le legyszi. Az utmutato konyv sajnos nem magyar ezert nem tudom. Olyat irjatok ami nem tul draga. Mint a somat.

Figyelt kérdés
mosogatas

2013. márc. 29. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A só ajánlott, mert ha nem használsz, akkor a vízcseppek nyoma megmarad használat után. A só amúgy a legolcsóbb dolog a mosogatógépbe rakható dolgok közül. Lidlben kapsz például, de minden nagyobb bevásárlóközpontban van, még saját márkásak is, amik nem drágák.


Ajánlják még az öblítőt is, na ez az, amit én mindig elfelejtek utántölteni, de anélkül is egész jól elmosogat.



A mosogatószer csak a mosogatógépekbe való lehet. Ha mást raksz bele, el is romolhat az egész berendezés.


Én folyékonyat használok, mert utálom, amikor félig oldódik csak fel a tabletta.


Tabletták közül is találsz drágábbat-olcsóbbat.

Van saját márkája az Aldinak, Lidlnek, de szerintem még a DM-nek, Rossmannak is, meg a nagyobb áruházláncoknak is.


Érdemes kisebb kiszerelésekkel kipróbálgatni.

2013. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen típus?


Mert az, hogy pontosan hova kell önteni, gondolom típusfüggő.



A sót általában a mosogatógép belsejében lévő lyukba (nem az ajtón, hanem a legalján belül)


A tablettának és az öblítőnek pedig legtöbbször az ajtón van hely. Egy kis zárható ajtócska mögött keresgélj, a tabletta helye valószínűleg egy téglalap alakú mélyedés.

Az öblítőé pedig nálam egy kerek lyuk.

2013. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ariston a mosogatogep,es a sóra a mosagatogep aljan van kis valami,az ajtajan is van kis kinyithato rekesz!meg az ajtajan van meg kis kör amit kilehet csavarni..
2013. márc. 29. 15:47
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a tanacsokat!!!sokat segitettel!!!
2013. márc. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!