Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valóban kicserélik a hajvasaló...

Valóban kicserélik a hajvasalómat, vagy keresztet vethetek rá?

Figyelt kérdés

Karácsonyar kaptam egy nagyon jó Babyliss hajvasalót. Teljesen szuper, kerámialapos, 230 fokig melegszik és 3 év garancia van rá. A garancia kiskönyvet megtaláltam állítólag kell a blokk meg egy aláírás és vissza kell vinnem oda, ahol vettem, azaz a soroksári Auchan-ba. Keresem a blokkot...ha megtalálom, akkor mit fognak vele csinálni?

Mert a probléma akkor kezdődött mikor egyik napról a másikra nem kapcsolt be. Pedig nagyon szeretem azt a hajvasalót és nagyon vigyáztam rá. :(:(:( Nemtom... vajon ki fogják cserélni? Volt már ilyen tapasztalatotok? Légyszi segítsetek...


2008. jún. 12. 09:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként gyakran előfordult hogy miután kihúztam és visszatettem a helyére, nem hűlt le... langyos maradt a kerámialap. Alapból hibás a hajvasalóm? Pedig imádom nagyon... hiányzik :(
2008. jún. 12. 09:20
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha van garancia és megvan a blokk akkor vidd vissza, mindenképp ki kell cserélniük, vagy megjavítják ha meg lehet.
2008. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Auchanba viszed vissza, és 15 napon túl vállalja a javítást akkor ragaszkodj a cseréhez.Ha nem vállalja akkor pedig az elálláshoz ( kérd vissza a pénzt) Ha nem akarja a cserét vagy az elállást , kérd a panaszkönyvet, ne hagyd magad lerázni.!!
2008. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi köszi meg lesz a blokk ;) csak keresni kell ^^ wáwá meghalok a hajvasalóm nélkül :(
2008. jún. 12. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

au szabáj minden elektronikus termékre termékre 2 év garancia jár, a pluszta gyár vagy a bolt adja. elvileg úgy tudom nem csak a bolt javítja beviheted egy köszpontba is pl babyliss központba ahol szintén kötelesek garanciálni. de azt hiszem blokk oda is kell.

amúgy ez azt hiszem olyan hogy veszel magyarországon egy babyliss terméket aztán kiköltözöl németekhez ott is beviheted az elsö márka vagy szakszervizbe és kötelesek 2 évig garanciába javítani kicserélni.

2008. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg kell, hogy csinálják! De valóban cserét kérj. Amúgy a Babylissek annyira nem jók... Legalábbis nekem volt hajformázószettem, amiből rögtön az egyik vas nem is működött... A ciki csak az volt, hogy ajándékba kaptam a keresztapáméktól, akik messze is laknak, meg elég ciki lett volna kéregetni a blokkot tőlük, meg szerintem le se pecsételték (hanem útban felkénk megvették azt kész...)...

Amikor megvetted utánna elvitted a vevőszolgálathoz lepecséltetni? Mert elvileg úgy kell, hogy odaviszed, kibontják, megnézik minden tartozék megvan, a garanciajegybe rápecsételik, hogy hol és mikor vetted és odatűzik a blokkot. Szóval ha ezt így nem tetted meg, akkor lehet, hogy nem fognak rád nézni szép szemekkel.

Mindenféleképpen legyél erélyes velük szemben! Cserét kérj! Meg kell adniuk!!

Pont tegnap vettem Babyliss hajszárítós-hajformázót, mert a legolcsóbbak a Babylissek.. Eddig jól szuperál :) remélem jó is lesz késöbb is, de nincs sok reményem hozzá... ^^

2008. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!