Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik a kijelzőt?

Kicserélik a kijelzőt?

Figyelt kérdés
Érintős telómon kicserélik a kijelzőt ha kérem?Fél év gari van még,kalibrálásával van gond.
2011. okt. 10. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta. Pl. ha iphone, akkor nem lehet és csak teljes telócsere a megoldható, viszont ha te széttörted mert levágtad, akkor nem kapsz újat ingyen. A többit nem tudom.
2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hol élsz te ? :D van képernyőcsere iphone ra is , ha összetört a kijelző , akkor arra nem vonatkozik a garancia , de ha fizetsz kicserélik
2011. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj be és kérdezd meg, hogy hogy kivitelezik...maximum egy új áráért...se
2011. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat....de mondom garanciás!nem tört be!csak a kalibrálása picit elállítódott!

most vagy rendberakják v. új kijelző!

vigyáztam rá!használat közben állítódott el!

2011. okt. 10. 21:34
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Samsung s5230-ad van, kitaláltam. Igen, cserélik, de bemész, és jó eséllyel nem kell semmit mondanod, mert tudni fogják, hogy mi baja van. Komplett panelcsere lesz, ha a samuhoz viszed, pár óra, ha a szolgáltatódhoz, akkor 2 hét.
2011. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nokia 5230 ... de köszi :D
2011. okt. 11. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!