Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet, de milyet? Neked...

Yingtáó kérdése:

Mosógépet, de milyet? Neked milyen van és hány éves + és - hibái, volt -e meghibásodás?

Figyelt kérdés

Az enyém 19 éves Elektrolux és sok áramot ,vize eszik és egyre hangosabb. Ezenkívül szerelőt sose látott és semmi baj. Kéne egy új,de nem ismerem amai márkák meddig bírják. Mi ezen gondolkozunk:

[link] Bár még jobb lenne ugyanez atudás keskenyebb géppel, de erre nincs sok esély :)



2013. ápr. 3. 19:57
 1/8 anonim válasza:
A lehető legolcsóbbat fogom venni legközelebb. Ugyanis mindegyik, ártól, típustól, márkától függetlenül 4-5 év után tönkremennek, ki kell dobni.
2013. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 éves Elektrolux van, 2 év után tönkrement a szivattyúja. Kibírtam cserélni magam így 3200 forintból megúsztam. Én nem értek egyet azzal hogy ha tönkremegy akkor ki kell dobni, szinte minden alkatrészt lehet hozzá kapni.
2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igen, kettes,az elsőnél én is ezt játszottam, igen.

Most 4 ezret költök rá, de fél év múlva más romlik el, ami 6 ezer, és így tovább.

Sajnos, ezeket ma már direkt így tervezik, hogy ne bírják sokáig.

Harmadikat nyuvasztom, ennek most már a programkapcsolója döglött be (5 éves), ami 28 ezer, plusz a szerelő munkadíja. És semmi nem garantálja, hogy a szivattyú még menni fog pár hónapig akár.

Szóval, nekem ez a tapasztalatom, de vannak szerencsésebbek :-)

2013. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rakenroll válasza:
Olyat amihez van alkatrész. Ha sokat mosol 5-7 év után amúgy is kuka a mosógép. Olyat érdemes venni ahol van gyors program és ahhoz lehet a hőmérsékletet variálni. Mert nekem például vannak túracuccaim, amiket elég felfrissíteni de nem kell a patyolat tisztaság. Viszont nem szánok rá másfél órás nagymosást.
2013. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Nekünk tíz éves SAMSUNG VAN.Idáig négyünkre mosott,anyukámnak LG van nyolc éves annak sincs semmibaja.De végül szerencse kérdése,mert ezekről is hallotam panaszt.
2013. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is ezt a középárasBosch-t vettük be pont amit egyikötök is említa gyorsmosás, állítható hőfok, és vasaláskönnyítés miatt.Nem utosló szempont volt, hogy környezetbarát eco-s vízsporolás súlyautomatika alapján. Akár egy db-t is moshatok benne és tényleg kevés vizet használ. Ajánlották többen is ismerőseim az LG-t, de nekünk az drága lett volna. Az Elektroluxot is ajánlották állítÓlag olcsó szervizelni. De végül a Bosch vitte a pálmát. Nagyon jó az állítható centrifuga, és teljesen fura, hogay minimális gyűrődéssel veszem ki a ruhákat. A végén még nem kell vasalnom ;)
2013. ápr. 10. 11:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs a gépelési hibákért :)
2013. ápr. 10. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj be a szervizbe, kérdezd meg, van-e a régi gépedhez alaktrész. Amíg igen a válasz, eszedbe ne jusson lecserélni. Nekünk 30éves Energomatunk van. A mai gépek nem bírnak 5 évnél többet.
2013. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!