Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Singer 2250 Tradition varrógép...

Singer 2250 Tradition varrógéphez kiegészítő talp a szegélyvarró talp, de így nem találom a neten. Ez ugyanaz, mint az overlock talp?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2013. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, sajnos teljesen kezdő vagyok ezen a téren. A kiegészítő tartozékoknál van felsorolva szegővarrótalp és szegélyvarrótalp. Ezt a szegőtalpat én is megtaláltam, de a szegélyvarrót nem. Overlock talpat is lehet rá szerelni erre a típusra a net szerint, de ezen a néven nincs feltüntetve a hozzá kapott leírásban.
2013. ápr. 5. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, hogy min problémázol?

A tartozékok elnevezésén, vagy min? Van olyan aki az overlock talpat szegélyvarrónak hívja, ami nem volna baj, de van külön szegélyvarró talp is! És itt összekavarodik minden!

Az előző válaszadó által adott linken minden Singer tartozékot megtalálsz. Az ott szereplő elnevezéseket tekintsd hivatalosnak.

2013. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az elnevezésen problémázok. Ugyanis honnan kéne tudnom, hogy valaki így hívja, valaki meg úgy?? A kérdés is ez volt, hogy megegyezik-e a kettő. Ezek szerint igen. Azért köszi.
2013. ápr. 6. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el azt az elnevezést amit az alkatrészes oldalakon látsz.

Végül is az alapján tudsz vásárolni -ha szükséges, nem ahogy a szomszédasszony/vagy bárki nevezi.

2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!