Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Otthonra megéri ilyet venni?

Otthonra megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés

azért gondoltam mert nagyon sok a pára

[link]


2013. ápr. 20. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért a méreteivel remélem tisztában vagy. És a kinézete sem a legjobb.. Na és az ára..:D Ilyet maximum szervertermekben, ahol full száraz levegő a jó, átvizesedett falú építményeknél, vagy más olyan területen használnak, ahol sok pára képződhet. Szerintem 1-2 nap alatt kiszárítja az egész lakás/ház levegőjét, ami szerintem rosszabb mintha sok lenne a pára. Amúgy szerintem próbáld ki először a Ceresit STOP nevű készüléket. Kb. 3-4000 Ft, mi is használjuk, mivel a konyhaablak rosszul zár és a főzés közben is sok vízgőz keletkezik. Kiválóan működik.:)
2013. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!