Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux kombi-hűtőszekrény...

Electrolux kombi-hűtőszekrény (no frost) mennyire lehet zajos?

Figyelt kérdés

Eléggé hangosan berreg többnyire, ha megy a kompresszor, kattog is újabban. Zavaróan hangosnak tűnik nekem. Ha nyomkodom az oldalát vagy az ajtaját, akkor a hang csendesre vált vissza, de nem sokáig, rövidesen megint berreg. A használati utasítás jelzi, hogy mindenféle hangok hallatszanak működés közben, ami normális, na de nem tudom, mennyi zaj a normális.


Érdemes szerelővel megnézetni? Mert hűteni hűt rendesen, egyébként normálisan működik. Novemberben lett vásárolva, tehát garanciális.



2013. ápr. 24. 23:41
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem all stabilan szintezzetek be vizmertekkel es fixaljatok le ha kell ekeljetek ki a labait de elvileg a van ket kereke es ket csavargathato laba a csavargathatoval lehet szintezni es stabilizalni. amugy ha kattok az nem normalis hivjatok garancia szervizt ha meg garis, ha nem akkor meg hutoszervizt. de elobb szintezzetek be mert ha csak az a baja amit fentebb irtam akkor draga lesz ha a szerelo allitja be es te fizeted a kiszallasi dijat.
2013. ápr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!