Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógépemmel lehet a baj ha...

A mosógépemmel lehet a baj ha a ruháknak nem tiszta illatuk lesz hanem állott víz szagúak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt a baj. Sajnos hosszú távú megoldást nem tudok, de ha gyakran csinálod (hetente-kéthetente), ez is beválhat: teszel a gépbe egy adag mosószert, kb. 1,5 dl Domestost (vagy hypot), üresen elindítod a gépet (teljes töltet), főzőmosásra állítod és a programot végigviszed így. Aztán utána még egy üres, csak öblítős öblítőprogramot megcsinálsz vele. Nálam bevált, de csak röbvid időre. A gond nekem az, hogy elég hosszú a kivezetőcsöve a gépnek, azért megáll benne a kifolyó víz.
2008. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Uhh köszönöm a kérdést és a választ is, nagyon sokat segítettetek,mert én is ezzel a problémával szembesülök minden mosásnál.
2008. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet is hatásos lehet ám! Anyu azzal oldotta meg az említett problémát.
2008. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
am lehet h 1szerűen az a baja h valahol megakad 1 kis vízmennyiség és az úgymond bebüdösödik szal nemárt ha leengeded belőle a vizet v a szűrőt kitakarítani v a mosószeres tartályt kitakarítani ( én már csak tuom mer fater vízvezetékszerelő) de azér láány létemre sokat tok !!
2008. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
és az ajtaját is hagyd nyitva mikor nem használod.meg a mosószer adagolót is mosd ki rendszeresen.és vízkőoldóval szoktam mert a vízkövön megtapad a mosószer/öblítő és az is be tud büdösödni.
2008. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
És ne hayd állni a ruhákat a gépben. Amint kimos, teregess ki. Nálunk ez segített.
2008. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld úgy beosztani, hogy minden nap moss ki legalább egy adag ruhát. Így nem lesz ideje bebüdösödni.


Egyszemélyes háztartásnál ez persze nehezen kivitelezhető (hacsak nem kéred el a szomszédok szennyesét is :))))

2008. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Szia.Én már eceteztem, hetente 2*mosok fehérítővel 90fokon (munkámból kifolyólag)Mégis állott szag jön a gépből.Szerintem nincs megoldás.Én már feladtam!
2008. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen, a centrifugálást kellett erősebbre venni, már hogyha állítható a gépeden, a régi gépem csak 400 fordulatos volt, állandó problémát jelentett, mostmár csak 1000 fordulatosat használok, és megszünt a probléma.
2010. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!