Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sok áramot fogyaszt a szárítóg...

Sok áramot fogyaszt a szárítógép? Nem gyűri nagyon a ruhákat?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom akiknek van(volt) szárítógépje!

Azért kérdezem meg mert több embertől hallottam az ellenkezőjét. Valakinek összegyűri valakinek nem, valakinek sok áramot fogyaszt valakinek nem! Vékképp nem értem!


2013. máj. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Hello.

Ha nem dugtam be a konnektorba és nem is kapcsoltam be, akkor semennyi áramot sem fogyasztott.

Illetve amikor nagy ritkán be is kapcsoltam de ruha nélkül működött, akkor a ruhákat sem gyűrte...

2013. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy mennyit fogyaszt, az bele van írva a gép kezelési könyvébe, ez nem vélemény kérdés.


A ruhákat nem gyűrte, amit én használtam, az ingeket vasalni sem kellett utána.

2013. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2013. jún. 1. 18:48
 4/7 anonim válasza:

Nekem van,és használom is rendszeresen.

Tehát a ruhák gyűrődésmentesek,puhák,szöszmentesek.

Öblítőt nem használok,így spórolok kb 2000ft-ot,de helyette veszek a DM-ben illatkendőt (800ft). A ruhák hosszú időn keresztül is illatosak. Általában napi 1x megy,így a villanyszámlám 2500ft-al több,de ugye előzőekben spóroltam 1200-t. A különbség 1300ft,de nem kell vasalnom,télen nem kell a ruhákat a lakásban kerülgetni,nem nyírkos így a levegő,és a ruhák olyan puhák mintha újak lennének.Egyébként nem egy hiperszuper gépem van,vaterán vettem használtan 20e ft-ért. Én nem bántam meg. Üdv:3 gyerekes anyuka

2013. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta én is vettem a jófogáson. Prímán működik csak magas a villanyszámlám...!
2013. jún. 7. 07:28
 6/7 anonim válasza:

Hogy spórolhass,adok pár jótanácsot:

A mosógépet állítsd a legnagyobb fokozatú centrifugára,így kevesebb vizet kell elpárologtatnia a szárítónak-így kevesebb idő és energia kell.

Amikor jó idő van,kiteregetheted a ruhákat,egy picit szikkadni--tudom ez plussz munka,és ezt szeretnéd megspórolni de--és utána tedd a szárítóba a ruhákat. Mint már írtam az öblítő felesleges. Mivel a mosószer illata is elillan a gép használatakor,gondolkozhatsz olcsóbb mosószeren is. Én előtte arielt használtam,most a nagyáruházak saját márkás gél mosószerét használom (3 liter 700-1000ft körül mozog). Kisfiam ruháit is 0 hónapos korától azzal mosom,nem lett semmi baja tőle.

2013. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a tippedet! köszi
2013. jún. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!