Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » átfolyós elektromos vízmelegít...

átfolyós elektromos vízmelegítőt vennénk mosogatáshoz milyet érdemes venni? és mi ennek a működési elve? Hogyan fűti fel a vizet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

"Pedig az is vízmelegítő! Ha tetszik-ha nem!"


Ja, akkor a teafőző is az meg a kávéfőző.

2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves mindenki...ma utána jártunk ami itt be let linkelve képek azok vannak ált...10 literes tárolós dologban gondolkodunk már mi is mert mondták h lehet probléma....bekötésnél azt mondta a szakember h nem gond a normál hálózat elbírja csak 1 konnektor kell neki meg bekötni a flexibilis csöveket...
2013. máj. 30. 00:16
 13/14 A kérdező kommentje:
ja és erről csak tényleg napi 2-3 alkalommal mosogatás menne,mert a probléma az h igen messze van a gázboiler és elmegy kb 15 liter víz mire langyos víz jön a csapon....1140Ft-os vízdíjjal ez pedig nem elhanyagolható...
2013. máj. 30. 00:17
 14/14 anonim válasza:
91%
Ilyen "távolvanagázcirkó" féle probléma nálam is van, de ha jól értem akkor itt a probléma a víz+szennyvíz díj nagyságával van, nem pedig mással. Ha kertes házban élsz akkor egyszerű a megoldás (én is ezt csináltam) fúratsz egy kutat (50-60métereset) teszel rá egy házivizművet és attól kezdve nincs is vízdíj. Fürdésre budi öblitésre mosásra első osztályú. Ivásra lehet nem, de nem is szoktam csapi vizet inni. Egyébként kevésbé vízköves mint a vezetékes vizem. 100ezer egy kútfúrás, 20e a vízmű, egyéb szerelvények(szűrők, könyökök csapok) még 20e.
2013. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!