Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a baja a mosogepemnek ha...

Gyovka kérdése:

Mi a baja a mosogepemnek ha tuĺ sokaig mos? Ezt ugyertem, hogy ir pl meg 10 percet de ahelyett kb fel oraig meg mos, a centrifuganal a leggyakoribb ez, van hogy marcsak 1-2 percet ir megis 10perc mulva all csak le! Samsung F1045AV

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnövelheti a mosás idejét az is, ha nagyon kicsi a víznyomás és lassan telik meg a mosógép. Szerintem a géped becsült időt ír ki, nem a ténylegeset.
2013. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Víznyomással nincs baj,a másik meg,hogy nyílván azért van a kijelző meg a 100 féle programhoz tartozó 100 féle mosási idő,hogy tudjuk pontosan a mosás mikor lesz kész,ezeket direkt ezért találták ki,biztosnem úgy voltak vele,hogy "Kiírunk egy időt azt jólvan"...Érted!?!?

De köszönöm,hogy válaszoltál!:)

2013. jún. 7. 22:56
 3/8 anonim válasza:
Én is így vagyok mos pl: 50 fokon a mosógép és a 30 perchez ér és ott marad ha nem tekerem le leég a motor de nem tudom miért van.... Ha 1200-on centrizek akkor meg kikapcsol magától leáll és újra kezdi. Ijesztő!! Szerelő még nem látta. Most kezdte nem rég kb 1 hónapja ezeket!! (AEG ELECTROLUX LAVAMAT 62610)
2013. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uuu,hat az is szep mutatvany,en nemis ertem szerintem ezek az uj mosogepek ugyvannak tervezve,hogy sok legyen a baj surun vigyuk a szervibe...nyelik a penzt!
2013. jún. 10. 19:39
 5/8 anonim válasza:
Neked mikor kezdte a mosógéped ezeket a problémákat?? Jah megnézte a szerelő a mosógépemet 16.000FT volt!(panel baja volt)
2013. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat 2 honapja talan,de most meg az az uj maniaja,hogy nem akar elindulni...error!Ki-be kapcsolgatom parszor es utana mukodik,mar alig merek mosni!Komolyan:D
2013. jún. 20. 22:20
 7/8 anonim válasza:
Ijesztők ezek a mosógépek!! Többet költünk rá mint magunkra...
2013. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dipper2005 válasza:

Nekünk is ilyen gép van!Túl töltöd a gépet!

Pl ha gyorsmosàsra teszed a gépet,akkor max 1.5 kiló ruhàval fog fél óra alatt végezni.Ezen a programon mondjuk beleteszel 3 kg ruhàt,ugyan úgy fél óràt ír,de legalàbb 2x-3x szív fel rà vizet és ezt öbliteni és centrifugàzni is tovàbb kell!Ha rendesen betartod hogy nem tömöd tele vastag pulóverekkel,akkor percre pontosan végez!De ki tartja ezt be?!Pàrom sosem,én inkàbb 2x teszek bele,mert picit kevesebb ruhàval jobban is mos.

A lényege hogy a viz mennyiség alapjàn mos!

2014. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!