Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért jegesedik a no frostos...

Miért jegesedik a no frostos samsung hűtőm fagyasztójának alja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! No frost rendszerű samsung hűtőm mindössze 1 éves, de az utóbbi időben rendre vastag jégpáncél képződik a fagyasztó alján, a legalsó polc alatt. Egyszerűen nem értem, mi a hiba. Nem nyitogatjuk túl gyakran és a szellőző nyílások sincsenek eltakarva a sima hűtő részen... Mi lehet a baj? Megköszönöm, ha írtok!
2013. jún. 1. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Nekem is Samsung hűtőm van, és ugyanez a probléma vele. Leolvasztottam, de utánna ugyanúgy jegesedett. Hátul lévő olvadékviz elvezető nyílást is ellenőriztem, de nem látom hogy el lenne tömődve. Azt szeretném megkérdezni, hogy mi volt a baja a hűtődnek, mi volt a megoldás a problémára?
2017. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!