Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek az automata...

Mi a véleményetek az automata kávéfőzőkről? Megéri olyat venni, finom kávét főz, nem macerás a tisztításuk, "hosszú életűek"?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiaméknak, barátoméknak ilyen van, finom kávét csinál, bár ez a babkávétól is függ. Ha lenne annyi pénzem(60-80-100ezer Ft), én is vennék.
2013. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen iylen van, nagyon finom a kévé, bírja is jól, de csak a felsőbb kategóriások, amik hosszú életűek, azok pedig 100 ezer felett kaphatók. Az igaz kávéfoygasztók nem szeretik, mert a kézi perssokávé az igazi, amibe külön darálóval darálják a kávét.


Itt találsz igazi profikat:

[link]

A fórum elején van hol nézz szét mielőtt olvasod a fórumot, szerintem meg is fogod kapni a választ.

2013. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-) igazából a philips saeco hd 8323-on is gondolkozok,csak nem találtam még róla neten véleményeket,tapasztalatokat... :-S
2013. jún. 9. 14:21
 4/6 Fixum válasza:

AKI finom kávét akar inni...

pl.: "DeLonghi"-t NE VEGYÉL !Amatőr tervezés, kicsi víztartály, a beöntő nyílások elhelyezése amatőr okoskodókra utal, állandóan takarítani kel, mert a kávé-zaccot "félrenyomja" belül. NINCS alkatrész beszerzési lehetőség, még egy gumitömítést is nehéz szerezni ! ( + panelokban együtt ébred veled a szomszéd...) 145.000 ???? röhej..

A többit is így át kell gondolni/próbálni FENTIEK alapján !!

2013. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem nagy vágyam volt régen, de rájöttem, hogy nem éri meg kifizetni egy nyaralás árát azért, hogy 1 percet nyerj minden nap...nomeg közben vidékre költöztünk, sparheltünk lett, és noha van elektromos kv főzőnk is, minek használjam a drága villanyt, ha úgyis megy reggel a sparhelt.

Ráadásul az a tapasztalatom, hogy egy egyszerű kotyogóssal is lehet kiváló kv-t főzni. Csak olyan kell, ami bírja, ha jól megtömöd finomra őrölt kv-val.

Múltkor kért a szomszéd tőlunk kv-t, de pórul járt, mert nagyon finomra őröltük, az ő konyogósa meg nem bírta :)

2013. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Philips Saeco van,azt hiszem az a száma,amit írtál..

Nagyon jó,párom nézegette,először még azt is drágáltam,mert volt olcsóbb is,de nagyon jól néz ki,finom kávét csinál!Pedig én nem is nagyon szeretem a "zaccos" kávékat :)

2013. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!