Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 4 éves Automata mosógépem dob...

4 éves Automata mosógépem dob feletti részén, szürke műanyag, gumiból készült keretén fekete penész szerűség mutatkozik. Tudtok ajánlati rá hatásos szert?

Figyelt kérdés
Nagy csalódás Whirpool mosógép.Aggódom a ruhákra átjut a penészből.Pfújjjj
2013. ápr. 17. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Domestos
2013. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogyha mosol és kiszedted a ruhákat hagyd nyitva a gép ajtaját,hogy száradjon egy kicsit a belseje.
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eNerdzsy ***** válasza:

Nem a gyártót akarom fényezni de ahol pang a nedvesség, ott a penész is hamar megjelenik.

Biztos, hogy megfelelően szellőzik a gép, ha nincs használva?

2013. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a gyors válaszokat.

Ennyit erről Whirpool 6.érzék.Még a garanciája élt,próbáltam utána járni a dolgoknak.A válasz:Erre a problémára nincs garancia.Sajnálom hogy annyiba hagytam.Ez már a 4.whirpool mosógépünk nem volt az előzőekkel ilyen gondom.

Elfelejtettem írni hogy mindig mindenben alapos tisztasággal élünk.Felültöltős mosógép mindig nyitva van a teteje.Aggódom a ruháink végett,belejut a penész,megszáradva illatos de félő hogy vmi bőr kiütés vmi kijön rajtunk,pláne gyermek is van.

2013. ápr. 17. 18:05
 5/10 A kérdező kommentje:

Trisóval próbálkoztam már 90 fokon,de a penész ugyan ott van feketén,nem tűnik el hiába.

Domestos segítene merjem megpróbálni?

2013. ápr. 17. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy beöntsd a gépbe csak azzal távolítsd el a fekete penészt.Ha beleöntöd lehet hogy annyi a gépnek orrán száján habzani fog.
2013. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ok már próbálkozom köszi a segítséget,megsem mozdul pfújjj.Éjszakára rajta hagyom hátha
2013. ápr. 17. 18:15
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom megoldódott e probléma, de én ultra savo-val fújtam be, letöröltem, áttöröltem tömény domestossal, és meg sem látszódik.
2013. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én folyékony flóraszepttel 60 fokon,majd ecettel szintén 60 fokon szüntettem meg a problémát.Azóta minden hónapban átmosom egyszer ecettel és nyitva tartom a gép ajtaját.Azóta se penész se büdi.
2013. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia.köszönöm válaszodat.

azóta sem oldódott meg a gond.

sajnos annyira elterjedt,belepte az a feketés penész teljesen bele van a szürke gumi részbe fonódva.csak pici fekete jön le látszódik a törlő ruhán.amikor nem mos a gép mindig nyitva van az ajtó.A szervizben csak azt a választ kapom:-Nem ártalmas penészek.

2014. febr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!