Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütőből égett...

Mikrohullámú sütőből égett szag. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

5 éves Samsung mikronk van. Grillen szerettem volna melegeszendvicset csinálni, de 1 perc után láttam, hogy ömlik a sütőből a füst (semmi szikrázás, az egyetlen fémszerű dolog benne a mikróhoz kapott rács volt). Gondoltam, szétment a grill része.

Azonban ha a mikro funkciót használjuk is lehet érezni azt a füstszagot, minél tovább megy, annál inkább. Füst nincs, a tányér forog, a benne lévő dolgok melegszenek.

Van tippetek arra mi lehet a gond? Érdemes megcsináltatni? Mennyibe kerülhet a szervízelése?



2013. jún. 12. 20:18
 1/3 anonim válasza:
Esetleg ott, ahol nem látjátok a vezetéke nem szakadt el vagy ég? Én hajvasalóval jártam így. Füstszag, füstszag napokig utána meg kigyulladt a kezemben. Csak vezetéket cserélt rajta apám, 100 ft.
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl zsíros volt a szendvics? A kristályfólia nem feketedett meg?
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


A vezetéken nem láttam semmit, meg a mikró belsejéből jön a szag.

Zsírosnak lehet zsíros volt, de olyan hamar észrevettem, hogy nem melegedett fel annyira, hogy az elkezdhessen pattogni.

A kristályfóliát hol találhatom? Mi az?

2013. jún. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!