Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért maradnak a fehér tányéra...

Miért maradnak a fehér tányérak csúszósak, ha mosogatógépben mosom ôket?

Figyelt kérdés
Csúszós, síkos a felületük, talán kicsit mindennek, jénainak, porcelán tálnak... Talán a pohárnak nem. Már vissza vettem a sót is, öblítôt is, Somat tablettát használok.
2013. jún. 25. 07:12
 1/4 anonim válasza:
Öblítő helyett én ecetet használok, jó a kemény víz és vízkő ellen, minden csillogó, csúszásmentes. Az öblítőszerekkel vigyázz, mert az edényeken (mosásnál ruhákban) marad és az egészségre káros.
2013. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is arra gyanakodtam, köszi a válaszod.

A ecetet simán csak az öblítő helyére töltsem be és állítsam magasabb adagolásra?

2013. jún. 25. 09:17
 3/4 anonim válasza:
Igen, öntsd simán az öblítő helyére, az adagolást próbálgatással állítsd be. Kárt nem tudsz okozni :D...Majd írd meg, van-e változás!
2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még új a gépem, szóval csak barátnőmtől tudok ezt-azt, meg amit magamtól kitapasztaltam eddig. Ki fogom próbálni. ;)
2013. jún. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!