Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi Lehel alul fagyasztós...

Godorrobi kérdése:

Zanussi Lehel alul fagyasztós kombihűtő, hűtő rész gondok, égett szag kíséretében leáll és nem indul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!!

A segítségetekre lenne szükségem! Van nekem egy zanusi lehel kombi hűtőm, amely mostanság égett szagot árasztott magábol, és nem mindig akart mindulni a hűtőrész kompresszora illetve nem is nagyon hűtött, valamint hátul a fekete valami, aminek nem jut eszembe a neve ez szokott forró lenni, nem volt még csak meleg sem sőtt hideg volt! Aztán minden gond nélkül üzemelt tovább semmi égettszag teljesen jól működik, és indul a kompresszor. Meg akartam nézni a hőfokszabályzót, mert gondoltam az nem indítja a motort. Miután szétszedtem megkocogtattam láss csodát el is indult, majd később újra megállt. Égett szag, és se kép se hang. Ma lehűtött frankón majd ismét megállt, és semmit nem hajlandó csinálni. Délután ismét ment lehűtött de nem teljesen. Mi lehet a bibi? Elképzelhető egy indítórelé hiba? A hőfokszabályzót már cseréltem 4 éve. Élképesztő imádom ha valami Magyar! Nem megy a hűtő kimegyek belerugok, hogy rohadgggggyyyyy majd vissza szobába megírni ezt a kérdést és láss csodát elindult.



2013. jún. 29. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a motorvédő kapcsolt ki, mert túlforrósodik. Nézd meg a motort, hogy forró-e, amikor nem indul.
2013. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!