Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valakinek van tapasztalata a...

N. Eszter kérdése:

Valakinek van tapasztalata a SEBO porszívókkal?

Figyelt kérdés
Eddig nem ismertem ezt a márkát, de a leírások és képek alapján nagyon tetszik, a 4 év garancia is kecsegtető, kinéztem magamnak egy SEBO K3 porszívót. A döntés/megvásárlás előtt viszont még érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata a márkával, vagy akár ezzel a modellel, van-e valakinek ilyen, előnyök/hátrányok stb.

2013. jún. 29. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szegecselt motor. alkatrész magyarban semmi.

Ergo: gégecső törik, végek törnek akkor megy a kukába

2013. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a nincs alkatrészt részben visszavonom. mert látom pár dolgot árulnak hozzá. mondjuk azok inkább csak kiegészitők. de szerintem 85ezerért 7 normális porszivot kapsz ami 50évig jo lesz és ugyanilyen erős
2013. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem értek egyet az előző válasszal. Én ugyan még annak idején Németországból hoztam egyet magamnak, itthon akkor még nem forgalmazták, de azóta van magyarországi forgalmazó, normális webshopjuk, és őszintén szólva ilyen jó és átlátható kellékválasztékkal egy más márkánál sem találkoztam. A porzsákot tőlük szoktam rendelni, 2 nap alatt itt van. Azt írják, korábbi modellekhez is van szervizalkatrész ( [link] amúgy meg saját tapasztalat, hogy gégecső, végek SEBO-nál nem törnek, szervizelni sosem kellett még az enyémet sem ilyen törés vagy repedés jellegű, sem más jellegű hiba miatt. Én nem tudom milyen anyagból csinálták, de tényleg tartósnak tűnik, érzésre is. A SEBO amúgy alapvetően a MILE- hez hasonló minőség, de szerintem annál profibb, én ezért választottam annak idején, szerintem nyugodtan megveheted, jó választás, örök darab.
2013. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"szegecselt motor":

LOL, ekkora hülyeséget..

Ha szegecselt és ha nem szegecselt az akkor is: kit érdekel? Tényleg van, aki ilyen alapján válszt? Én inkább ilyeneket nézek akármilyen porszívónál, hogy: szívóerő, kényelmes/könnyű használat, megjelenés, tartósság, anyaghasználat, mittudomén.

Az, hogy szegecselt a motor, az akkor lehet érdekes, HA elromlik, és HA pont a motor romlik el és HA nincs már rá garancia és HA nem cserélni hanem tekercseltetni akarja valaki a motort.

De akkor is annyiban, hogy le kell fúrni a szegecset és nem csavarhúzóval vagy imbusz/villáskulccsal leszedni, plusz 15 perc.

Szóval nem is értem ezt a "tanácsot", hogy az alapján válasszon valaki porszívót, hogy a motor két fel emilyen módon van összerögzítve...


Amúgy meg ha akarsz egy normális porszívót akkor vagy MIELE vagy SEBO, ahogy feljebb is írták. A MILE ugyanazért az árért általában valamivel gyengébb, drágábban van árazva.

Ha egymás mellé teszel egy 15.000-30.000 forintos pl Samsung, philips, LG és társai közül párat és néhányat a fenti 2 márkából 50.000-100.000 közti árkategóriában, kicsit megfogdosod, megnyomogatod, meg fogod érteni, érezni, mi a különbség.

Ha használod is, akkor meg főleg.


Persze van LUX meg Aguafilter meg Hyla meg egyebek amit otthon sóznak rád ügynökök 500.000 ft és feletti áron, nyilván ezek sem rosszak de az már a rablás kategória, a pénzüket nem érik meg, ilyet szerintem nem szabad venni, jellemzően megbánja az ember, amikro jobban belegondol, hogy abbül az árból egy régebbi használt autót vehetett volna vagy 2 hérte elvihette volna a családot külföldre.

Persze vissza nem veszik ezeket.

2013. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így utólag is köszönöm a válaszokat. Amikor a kérdést feltettem, utána nemsokkal végül megvettem az eredetileg kinézett SEBO-t azaz konkrétan ezt: [link]

Gondoltam, megosztom a tapasztalatomat. Ugyan még csak kb fél éve van meg, de maximálisan elégedett vagyok vele. Szerintem egy olcsóbb árkategóriás samsung, LG, electrolux stb porszívónál sokkal minőségibb darab, már csak "fogásra", is. Érezni, hogy van benne anyag. Szerintem a porzsák is vállalható árban van és nem sűrűn kell cserélni, ha már majdnem tele van, akkor is jól szív. Szóval nem bántam meg!!!

2014. jan. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!