Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotgép, ami tud: mandulát...

Robotgép, ami tud: mandulát szeletelni, szárított növényeket aprítani, sajtot és egyebeket reszelni, turmixolni, darálni?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyet ajánlani?

Én még életemben nem láttam robotgépet egyébként, azt sem tudtam, mire jó, csak most kezdtem utánaolvasni, amikor mandula szeleteléshez kerestem eszközt.

Viszont egyre jobban tetszik egy multifunkcionális darab beszerzésének ötlete. :)

Van olyan is, ami húson kívül mást is tud darálni? (Mák, dió...)


Köszönöm előre is a segítséget!



2013. júl. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Bosh aprítóm van.

Mandulát nem aprítottam vele, de tud mindent aprítani, ha több ideig nyomod, akkor darálni is. Sajtot is tud reszelni, még a puhábbakat is. De nem olyan hosszú vékony szálakra, hanem "dara" jellegűre.

Kristálycukorból csinál porcukrot. Tésztát is keverek benne, ha az nem kemény (pl. muffin alaptészta)

Turmixok készítésére is jó.

Egy másik keverővel habot ver.

2013. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Én kettőre bukkantam eddig, de nem olcsók... Az egyik Kitchen Aid, de abból már inkább jurtát veszek magamnak, mert egy apró kiegészítője is 100E Ft körül van...

A másik pl. Bosch MCM68861, azt hiszem, ehhez jár minden, ami nekem kell, ugye? Ismeri ezt valaki?

2013. júl. 7. 15:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaa, most fogom fel, hogy aprítást írtál. De szeletelni is tud vékonyan, vagy csak darabokra aprítani?
2013. júl. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!