Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanysütőm kapcsolóin a...

Villanysütőm kapcsolóin a jelölések lekoptak, hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Nagyon szép napot Mindenkinek :) HELP!!! Nemrég albérletbe költöztem, ahol egy kombinált tűzhely fogadott. Előtte sosem használtam ilyet :) A gondom az, hogy a kapcsoló gombokról teljesen le van kopva a jelölés :( A gázrózsáknál ez még nem is lenne akkora tragédia...na de a sütő ! Kettő gomb van a sütőhöz...az egyik gondolom a sütési fok szabályozó, a másik meg a sütési mód. Ez utóbbit nem is nagyon értem, mert...nem légkeveréses...fűtőszálat is csak fölül látok benne...tehát nem nagyon értem, hogy azzal a hülye gombbal mit tudok rajta variálni. :) A másik pedig, hogy az istennek sem tudom eltalálni a hőfokokat :( Van benne egy picike kis égő szerű valami, ami bizonyos pozíciókban világít. Kész kabaré, ha valami sütit sütök...ki-be nyitogatom...mert nem tudom, hogyan csökkentsem a hőmérsékletet :D Tudom ez így elég cikinek tűnik, de hát ez van...sosem használtam ilyet előtte ! Nagyon-nagyon-nagyon szépen megköszönnöm a bölcs tanácsokat !!!

2013. júl. 11. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha megadnád a készülék tipusát...
2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenféle jelölés le van róla kopva :( A gombokról is, és a típus is .
2013. júl. 11. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hátulján (felül)valamelyik sarkon szokott lenni egy matrica. Vagy a sütőajtót lenyitva valahol a belső kereten azonosító.

Ha nincs akkor fotózd le a készüléket és linkeld be ide.

2013. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a munkahelyemen vagyok, amint otthon leszek ez lesz az első dolgom ! Egyébként nem rémlik, hogy lenne bármilyen matrica is a hátulján...elől. vagy belül tuti nincs. A hátoldalát megnézem majd.
2013. júl. 11. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!