Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Feltalálták-e már a zajtalan...

Feltalálták-e már a zajtalan porszívót és hajszárítót? Ha igen, hol lehet kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ezeknek az eszözöknek a hangja mindig zavar, főleg akkor, ha én használom. Ha más használja, akkor kevésbé, mert akkor nem közvetlenül a fülemnél szól. Főleg a bekapcsolással van baj, akkor mindig megijedek, utána már néhány perc alatt megszokom a zajt. A hajszárítást még megoldom: levágatom olyan rövidre, hogy ne kelljen szárítani, elég legyen törölközővel is megtörölni, de mit tegyek a porszívóval? Azt nem hanyagolhatom...

2013. júl. 11. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A porszívóra tudok neked válaszolni.

Ha nem is hangtalan, de lényegesen csöndesebb, mint a közönséges "TESCO" márkák.

Ez pedig az Elektrolux UltraSilencer (ZUS) sorozat tagjai.

Nekem egy ZUS 3920-as típusom van. 2 éve használom. Azóta szívesen porszívózom. :)

Este hazamegyek és a szomszéd zavarása nélkül ki tudom takarítani a lakást. Persze vmit vmiért. Az áruk 3x annyi, mint az említett gazdaságos üzlet márkáinak árai. De porszívót nem 1-2 évre vesz az ember. Nekem megérte az élmény.

Típus választásnál a dB (deciBell) értéket kell nézni. Minél alacsonyabb legyen.

2013. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos hozzászólás volt. Most lezárom a témát, a további válaszokat már nem kapom meg. A hajszárítónak majd utánanézek, a porszívót meg majd megveszem, ha lesz pénzem.
2013. aug. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!