Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem szivja a vizet be?

Miért nem szivja a vizet be?

Figyelt kérdés
Van egy Whirlpool AWM 8105 típusú mosógépem.Mikor elindítom akkor elkezdi kiszivattyúzni a vizet és utána kezdené be szívni valami miatt nem. Inkább elkezd égni a kulcs égő. Szivattyú hibája lenne?
2013. júl. 11. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van gond,úgy tűnik az ajtózár nem működik megfelelően.
2013. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az ajtózárat az szerintem müköik mert amint elindítom a programot nem is lehet kinyitni. Olyan hangot ad ki mintha elakarná indítani a vízszívást elakad.
2013. júl. 12. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A motor működik ? Lehet vele centrifugázni?
2013. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milött indítanám a programot előbb mindig szivattyúzik. És mikor az megvolt akkor kezdene el dolgozni. Így különösen a centrifugát nem indítja meg meg semelyik programot sem mert szivattyúzás után elkezd villogni a kulcs.
2013. júl. 12. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Szétszedtük a gépet. Csak most nem tudjuk hogy alul van bent a golyó azt kell e előbb elhelyezni vagy gyűrűt és úgy rá a csövet?
2013. júl. 12. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szedtetek szét,de azért feszegetem a motor

kérdést mert kapcsolatban van az ajtó zárral.

Mondjuk a motor valamelyik szénkeféje elkopott,ill.

megszorult stb. Nem kap megfelelő jelet a vezérlőpanel.


A mosás indításához ugye be kell engednie a vizet,viszont

ezt csak zárt ajtóval teszi meg.Ez után tudna a motor is indulni. Viszont a két egység nincs szinkronban a művelethez.

2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit kérdezel. Nos hogy a motor nem hiszem mert mielőtt beengedné a vizet megáll minden. a kifele szivattyúzáshoz nem kell a motor működése? Mert az működik.
2013. júl. 12. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egy önálló alkatrész,nem a motor hajtja.
2013. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!