Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fisher split klímával kapcsola...

Fisher split klímával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Ezt néztem ki, de kb fele annyiba kerül, mint egy hasonló kategóriás (UV lámpa, mindenflke sterilizáló, stb).

Figyelt kérdés

[link] Coolalarm.hu/2011/06/05/fisher-inverter-uv-sterilizalo-lampas-klima/


Csak értelmes hozzászólásokat kérek, mert ma kellene döntenem arról, hogy milyen klímát vegyünk. Ja, és a családban van allergiás, ezért is lenne fontos az extra szűrés/fertőtlenítés!



2013. júl. 23. 10:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a link, nem tudom miért nem jelent meg először!


[link]

2013. júl. 23. 10:57
 2/3 anonim válasza:
Nekem Fisher klímám van, 2 darab is. Tavaj vettük és az inverteres fajtái nagyon halkak. Én aludni is szoktam úgy hogy éjszaka megy. Kültérinek is nulla a hangja bár mi az Art sorozatból és egy felsőbb árfekvésűt választottunk. Mi szeretjük, ha bármi kérdésed van írj és válaszolok.
2013. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a kedves választ. Sajnos amit nekem a keret engedne, az nagyon hangos (54db beltéri, 63db kültéri). Ami neked van, az 28/54. A másik, ami jó lett volna, azt már nem kapni sehol :( De most az LG-t nézegetem, remélem az is jó :)

2013. júl. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!