Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni olyan kicsi automata mosógépet, amelyikbe csak 1-2 kg ruha fér? Esetleg pontos típus?

Figyelt kérdés
Automata mosógépet szeretnék venni, de mivel nagyon kevés ruhát mosnék benne(egyszerre max. 1,5 kg)+drága a vízés kevés is a hely, egy nagyon picit szeretnék beszerezni.Előre is köszönöm.
2013. júl. 28. 11:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudok rákeresni. Kerestem több címszóval, pl. automata mosógép mosási kapacitás 2 kg, erre fel kiadott csomó oldalt, ez eddig nem is baj, csak az, hogy a minden méretűt, böngésztem kb. fél óráig, és egyetlen egy kicsit sem találtam, azt sem tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyen kicsi.
2013. júl. 28. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amire te gondolsz, olyan nem letezik, egy nagy mosogep kicsiben, kar, pedig cuki lenne. :)

De itt talaltam ilyet, talan megfelel.

[link]

2013. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok.

Megis csak letezik:

[link]

De nem cukik. :/

2013. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy, de én nem sima mosógépet, hanem automatát keresek.
2013. júl. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!