Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Monster 1200 wattos gőztiszt...

A Monster 1200 wattos gőztisztítóm nem működik, valószínűleg vízkövesedés miatt. Felforrósodik benne a víz, de nem jön ki a gőz. Van-e valamilyen házi módszer, amivel a kövesedést meg lehet szüntetni?

Figyelt kérdés

#gőztisztító #kövesedés
2013. júl. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Öntsd ki belőle a vizet és helyette ecetet tegyél

kb 1-1,5 dcl.Hagyd állni benne lapjára téve a vasalót.

Úgy húsz perc múlva kapcsold be és próbálj gőzölni ekkor kinyomja a vízkövet.

Persze az is előfordulhat,hogy maga a gőzadagoló gomb(kapcsoló)ment tönkre.

2013. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs most olvasom,hogy nem vasaló ettől függetlenül az ecet az jó.
2013. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üres. Megpróbáltam beletölteni az ecetet, de nem fogadja be. Megáll a tetején. Látom, hogy egy pici szűrőn kellene keresztülmennie, de nem engedi át. Most rajta hagytam, hátha az is kövesedés miatt dugult el. Tavaly használtam ugyanis utoljára. Akkor teljesen kiürítettem, most meg nem működik.
2013. júl. 29. 13:46
 4/4 goodlike999 válasza:
Szerintem az atomfúziós hidegvíz kondenzátor csövet kéne korrodálás ellen bevédeni valami olyasmivel amivel az Extra nagy feszültségü titánium dobozokat kenegetik. Aztán meg úgy hogy.
2013. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!