Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás hegek eltüntetésére...

Pattanás hegek eltüntetésére valami házi módszer?

Figyelt kérdés
Probáltam már a krumplilevet az segitett is de csak nagyon kicsit világosodtak meg, ezt a polarizált lámpát is, az se sokat..szoliztam is de semmi. ugyanolyan ronda pirosak a hegek. voltam bőrgyógyásznál is ő felirt antibiotikumot, meg valami kenőcsöt.pattanások szépen tűnnek el tőle de hegek ugyanugy ottvannak nagyon idegesitenek már.. Valami házi kencét nemtud valaki, vagy valamit amitől biztosan eltünnek?

2013. jún. 11. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem házi módszer, vagy nem tom mi számít annak, de a körömvirágkrém nekem és a barátomnak is használt. De ha az se jó készíts lyukaslevelű orbáncfűből olajat az is segít elvileg. (Napraforgóolajba teszed az előzetesen leszedett és lemosott virágszirmokat, majd egy tálban kiteszed a napra és addig "aszalod", míg a szirmok vöröses színt nem öltenek. Ekkor leszűröd az olajat és készen vagy. Kb. egy hétig tart az egész.)
2015. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!