Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régi, lyukas bojlerrel mit...

Régi, lyukas bojlerrel mit lehet kezdeni, le lehet adni vasba, vagy mire lehet használni még?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam hogy leszedtem róla a külső burkolatot a belső szigeteléssel együtt. Majd amikor a belső tartály megvolt csupaszítva akkor megkerestem a lyukas részt, befoltoztam, majd lefújtam időjárás álló fekete festékkel és felraktam a veranda tetejére, jól megrögzítve. Az alsó nyílását ahol a fűtőszál volt, oda csináltattam egy kis vasedény szerűséget rajta egy csappal azt oda hegesztettem és meg is volt a kerti zuhany. Nagyon nem érdemes leadni vasnak mert sok kell belőle hogy érjen is valamit, még ha réz a belseje akkor is. Ha tudsz hozzá gyűjteni még vasat és tudod is hova tenni akkor csinálhatod azt is.

A külső burkolatát én oda adtam haveromnak hogy az mit csinált vele jó kérdés, nem is érdekel.

Az elektronikai részét a lámpát a hőfokszabályzót meg az egész alsó dobozkát félreraktam mert azt újonnan vettem hozzá és rá 2 évvel később lyukadt ki. Így jó volt az apámnak aki pont eltörte az egészet amikor át akarta tenni.

2013. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban laksz, sok mindenre felhasználhatod, ha meg városi társas lakásban, akkor semmire. Én csináltam már ilyen tartályból hidrofor tartályt, önitatót, kerti zuhanyt, talicska puttonyt, stb.
2013. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!