Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szobai ventilátort lehet...

Szobai ventilátort lehet bekapcsolva hagyni, ha nem vagyunk itthon? Van egy kis állatunk nem szeretnénk, ha hőgutatát kapjon.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen kisállat?
2013. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17 éves cica. A család szeme-fénye.
2013. aug. 8. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hagynám.Inkább sötétítsetek be.
2013. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Minden műszaki cikknél megvan a lehetősége, hogy elromolhat. Aztán vagy otthon vagytok olyankor, vagy nem. Neked kell eldöntened, vállalod-e a rizikót. Én hagyom működni, amikor elmegyek dolgozni.
2013. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Minden reggel az az első, hogy lehúzom a redőnyöket, de 40 foknál ez sajnos kevés. Bekapcsolva hagytam a ventilátort, szerencsére nem volt semmi gond.

Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 9. 07:04
 6/15 Mandy1408 válasza:

Igen, elromolhat, feldőlhet, gondolom 17 évesen már nem jut eszébe mondjuk szétharapni a zsinort, úgyhogy ez az egy kockázati tényezővel már nem kell számolni...

Meg nem tudni, jó-e neki, ér-e valamit egyáltalán. Hallottam olyan macskáról, aki menekült előle pl.

Más megoldást javasolnék, a szoba/lakás páratartalmát kéne javítani mondjuk megnedvesíteni a függönyt vagy valami.

Illetve időnként meg is lehet fürdetni; vannak olyan tusfürdők, amik kimondottan hűsítenek, én a minap Cool Metal Axe-al fürdettem a macskám. Remélem őt is úgy hűsíti, ahogy engem szokott.

Sötét szellős helyekre kéne átrakni a fekhelyét, vagy valami elbújási lehetőséget kínálni neki, az enyém pl a szekrény alsó polcára fekszik be rendszeresen. És mindig legyen cserélve a vize, lehetőleg hidegre.

2013. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
és ezt te kajak megkérdezted, majd mikor hazaértél és konstatáltad, hogy minden ok leírtad ide. Hát kár, hogy nincs taps gombom bakker..
2013. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kajakra? Hmmmm.... Leírtam a kérdésem, és utána vártam kapok-e valami választ. Szerinted mit kellett volna tennem? Fiatalember /feltételezem, hogy az/. Ön kissé cimikus:)

Inkább valami értelmes választ adott volna!

2013. aug. 10. 22:27
 9/15 anonim ***** válasza:
A macskát több ezer éve nem sikerült teljesen háziasitani, tehát nem hiszem még igy hogy ilyen öreg sem hiányzik neki a ventillátor! A kutyák és a macskák a tűző napon akár viz nélkül is kibirják, hála a jó hűtőmechanizmusuknak köszönhetően! Furcsa volna a ha a kutyám jégakkuval az oldalán szaladgálna az udvarban ! :)
2013. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gyuricza Tibor válasza:
Szerintem nem szabad működő elektromos berendezést felügyelet nélkül hagyni.Én legalábbis elég gyakran gondolnék rá,hogy épp most kap rövidzárlatot és már ég a kégli.Nekünk is van macskánk,amikor elmegyünk itthonról be a sötétítő.Bár az ablakra szereltem sűrű rácsot és azon jön be a levegő is kicsit.Mindig legyen víz előtte akkor bírni fogja.17 éves?Nem semmi.Remélem a mienk is megéri.
2013. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!