Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Átvert a klímaszerelő. Ma...

Átvert a klímaszerelő. Ma kellett volna telepíteni, de becsapott. Már beleéltem magam, és semmi. Lehet, hogy ősszel kellene a projektet megismételni valaki mással? Olcsóbb is lehet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért vert át mert ma nem tudott eljönni? Lehet jön holnap,ne stresszeld magad.
2013. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért minimum egy telefont megereszthetett volna, hogy nem ér oda. :( ősszel valószínű olcsóbb hisz a szezon nyáron van. Szerintem 10-25 % ot minimum tudsz alkudni.
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áh! Már le is mondta, miután megkérdeztem!! Nem jött meg külföldről a készülék..... Számára már nem érdekes, idénre már nem fér bele. Ennyit a munkanélküliségről!
2013. aug. 14. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hülyék vagyunk magyarok...Klímát tavasszal kell beszereltetni! Tavaly is mi volt? Rendelt valaki klímát..három hét mire megjött..plussz két hét a bekötés..hopp vége a nyárnak..De gondolkodni az Luxus!
2013. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 megyerklima válasza:

Divat a szerelőket ócsárolni, de abba nem gondol bele senki hogy az év 12 hónapból áll! Folytassam? Folytatom!


Szinte azonnal menjen ki, és durván olcsón szereljen. Ez az igény az ügyfelek részéről 90%-ban. A szerelők pedig egy idő után besokkallnak, azt sem tudják hol a fejük. Aztán hanyag lehúzós szarnak vannak beállítva.


Meg abba sem gondol bele senki, hogy hányszor szopatják meg az emberek a szerelőket, például avval hogy a szoros menetrendben MINDÍG elfejeltik előre közölni hogy máshogy és máshová kell szerelni pl a megbeszéltektől eltérően.


Vagy éppen a főszezonban mond le két nappal a szerelési időpont előtt valaki egy munkát azért, mert nem süt a nap éppen, vagy valaki felszerelte 5000-el olcsóbban.


Ezekről miért nem beszél senki?

2014. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 megyerklima válasza:

Klímás vagyok, gondolom kiderült.


Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért van az ha délelőtt borús az idő, akkor semmi, da délután kisüt a nap akkor 20 telefonhívás.


Volt olyan nap hogy lehetett volna 20 szerelésem, ha 2-3 napon belül megcsinálom. Ami lehetetlenség. És nem túlzok! És inkább megsértődtek az emberek ha csütörtökön adtam nekik hétfő-keddi időpontot. Júniusban! Ennyi.


Szerintem baj van!

2014. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!