Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a hibája a gorenje wa 543...

Usssr kérdése:

Mi a hibája a gorenje wa 543 mosógépemnek ha minden működik rajta de csak rövid mosásba ami 5perc?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elnézést...de mi a kérdésed?

2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Freedline. Az a kérdése a kérdezőnek, hogy mi a baja a mosógépnek ha csak akkor működik rajta minden, ha 5 perces mosásban mos, vagyis ha például egy hatvan fokos mosást akar elindítani akkor nem működik rajta valami.


Szerintem amúgy panel hiba lesz. Hallottam olyat, hogy egy mosógép nem centrizett, csak szivattyúzott, pedig semmi baja nem volt a motornak. Kiderült, hogy a vezérlőpanel hibásodott meg. A javítás ára, aemnnyiben a tied is vezérlőpanel hibás szerintem 3-4 ezer forint.

2013. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm...csak az 5 perces programon akadtam meg...:)

2013. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!