SENCOR SBS 6015?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdésem az lenne, hogy mennyire mér pontosan ez a mérleg, mert az információk közé az van írva, hogy 0,1% pontosságú, de a használati utasításban már azt írja a gyártó, hogy a mérleg által mért adatok csak tájékoztató jellegűek és nem helyettesítik a pontos orvosi eredményeket.


Elsősorban olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akik már rendelkeznek ilyen mérleggel.



#elektromos mérleg #személymérleg #sencor sbs 6015 #fitness mérleg
2013. szept. 13. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A szár gramm pontosság szerintem reklámfogás, de a 20dkg pontosság már reális lenne. Az átlag drágább mérlegek is 20dkg pontosak. Nekem egy Hauser van ugyan ilyen testzsír százalék mérős én megvagyok vele elégedve.
2013. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a test sújod méred amúgy ha 10 centivel arrébb teszed a mérleget már rögtön mást mutat, szóval lényegtelen hogy pár deka pontos csak.
2013. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!