Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet érdemes venni?

Milyen mosógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Felül vagy keskeny elöltöltőset? Illetve milyen márkájú bírja a legjobban és melyiket nem éri meg megvenni? Jó és rossz tapasztalatokat is írhattok.

70 000 Ft körüli mosógép vásárlásban gondolkodunk


2013. szept. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem felültöltős whirlpool van 2 éves 63 ezer ft ér vettem nagyon jol működik sokat használom napi 2 adagot megy 6 tagú családra mos a drága :)
2013. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én HAJDÚ-t vennék. Megbízható. Most is gyártják őket, de persze modernebb külsővel, és elektronikával.


[link]



Én fagor-t vennék amúgy.

2013. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs válasza:

Azt nézd meg, hogy milyen programok vannak benne. Minél takarékosabb egy gép, annál tovább mos. Már ritka, hogy találsz olyan programot, ami egy órán belül végez. Ha ez idegesít, nézz utána.

Másik: érdemes megnézni a zajszintjüket.

AHogy alul vagy felültöltős, az a helytől függ, kis helyre a kisebb gép jobb, ill. ezért gyártják őket így.


És nehogy azt hidd, hogy találsz még gépet, ami bírni fogja 20 évig. :)

2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!