Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Be merjem dugni a hűtőt vagy...

Be merjem dugni a hűtőt vagy életveszélyes (lent)?

Figyelt kérdés

Kb. 2 órája mikor locsoltam a virágot, a víz végigfolyt a falon, és valahogy belefutott (?) a konnektorba, amibe hűtőt dugtam. Nem értem, hogy lehet, mert elvileg be van süllyesztve a falba a konnektor.

A konnektor és a dugó sisteregni kezdett, lángot kapott, és kiégett. Én rögtön kihúztam a hűtőt,a dugója kormos lett, a konnektor pedig szétesett.

Így bemerjem dugni a hűtőt máshova? Vagy életveszélyes? A többi konnektor működik, villany van.

A villanyszerelőt felhívtam, mondta, hogy majd visszahív, de azóta se jelzett vissza. Nekem meg fontos lenne, hogy ne olvadjon ki a hűtő, mert elég sok minden van benne.


A választ előre is köszönöm!


2013. okt. 13. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a hűtőt ne érte víz (kiszáradt a dugó) akkor bedughatod máshova.
2013. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem sérült meg a dugó a zárlat miatt(nem olvad meg,nem sérült az érintkezővilla) akkor töröld szárazra és nyugodtan bedughatod máshová.

Viszont a kiégett konnektort kerüld el messzire várd meg a szakembert ő majd kicseréli.

(vill.szer)

2013. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!