Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vennétek az...

Milyen mosógépet vennétek az alábbiak közül? Melyik jobb az alábbi Samsung és Bosch közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


szívesen fogadom mosógépszerelők véleményét is.



2013. okt. 15. 15:10
 1/8 anonim válasza:
Az adatok szerint én a samsungot választanám.
2013. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Nekünk samsung van 10 éves meg vagyunk elégedve vele. Kisebb hibái voltak, de a következőben is csak azt veszek.
2013. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem! de ha már választhatnék Samsung
2013. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÉS mi a gond velük, hogy egyik sem? Milyen másikat ajánlanál esetleg?
2013. okt. 19. 08:29
 5/8 anonim válasza:
a bosch tul sok vizet eszik meg aramot is a Samsung takarekosabb es tartosabb is
2013. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SAMSUNG! Én ugyan nem vagyok szerelő, de a név és a hírnév, az adatok és a felszereltség is mellette szól - nem is beszélve az áráról... :-)

De viccen kívül, nekünk is ilyen van, kemény 1 napja nyúzzuk már, remélem én is elmondhatom majd 10 év múlva, hogy "még bírja".

Nekünk Samu még nem ment tönkre a családban, pedig volt és van pár cucc tőlük.

2013. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Inkabb ajanlanam az LG direct drive tipusokat. Nagyon csendes, keveset fogyaszt!
2013. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azok is jók!
2013. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!