Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Samsung vagy Bosch haztartadi...

Samsung vagy Bosch haztartadi gepeket erdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Frissen vasarolt ures lakasomba vennek haztartasi eszkozoket. Szeretnem, ha a mosogeptol a mikroig minden egy markaju lenne. Melyik a jobb, a Samsung vagy a Bosch?

2013. aug. 6. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosch. Nekem mindenem az, kivéve a mosógép, az pont samsung. 3 éves de már vannak vele gondok. Pár éve volt egy samsung porszívóm is, azt egy év után cserélni kellett, mert meghalt, pedig egy 30 ezres porszívó volt. Szóval nekem a samsung az problémás volt. Boschnak semmi baja.
2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Boscht vegyél.Ebben ez a jobb .Tapasztalat .
2013. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rakenroll válasza:
Bosch-t mindenképpen. A siemenssel egy cég érdemes azon is gondolkodni.
2013. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rakenroll válasza:
A samsung rengeteg selejt cuccot gyárt, csak erről nem nagyon hallani.Én pár éven belül egy fényképezőt egy tévét egy telefont vittem vissza, szal szerintem ez sokat mond.
2013. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Egyebkent mostanaban kezdodott az altalatok leirt minoseg hanyatlas? Mert anyameknal sok minden Samsung, a huto az egyik TV meg a mikro 10 eve megy gond nelkul az LCD TV 3 eve, egyedul az erintokepernyos telefonba kellett cserelni kepernyot 2 ev utan, de az en 2x dragabb Nokiam is eddig birta. De ha a Bosch ennyivel jobb, akkor azt veszek
2013. aug. 7. 11:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg valami: erdemes a+++ os termekeket venni?
2013. aug. 7. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdemes, én már direkt így választottam, a legenergiatakarékosabbat mindenből. Havi szinten több ezer forinttal lett kisebb a villanyszámla.
2013. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy akarom.
2013. aug. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!