Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vasalót szeretnék venni. A...

Vasalót szeretnék venni. A talp anyagában 3 félét látok:inox (rozsdamentes acél), tapadásmentes bevonat (pl: PFTE), kerámia. Melyiket válasszam az utóbbi kettő közül, ha tapadásmentest szeretnék?

Figyelt kérdés
A tapadásmentes bevonat lekopik az évek alatt? A kerámia mennyire sérülények, elpattanhat, eltörhet esetleg?Pro és kontra érdekel. Illetve az is, ha valaki az inox-ot javasolja (miért). Köszönöm.

2013. okt. 18. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


én jelenleg, a kerámia talpút használom (Tefal Aquaspeed 115 ), szerintem az eddig volt (teflon, RM.,-ek ) közül a legjobb! (a kerámiát, ne úgy értsd, mint egy dísztárgyat, ami törékeny) azért az állványról, ne lökd le pl. a járólapra, mert elpattanhat a fűtőszál és a talpcsere többe kerül, mint az új vasaló)

egyenletesen siklik a ruhán, kevésbé érzékeny a karcokra, mint az előző kettő)

[link]

2013. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tapadásmentes bevonat (pl: PFTE) biztos, hogy sérülékeny, kopik, gondolj a teflonserpenyőkre.

A kerámia is lepattanhat egy esetleges leejtéskor.

Az inox aránylag könnyen, hatásosan tisztítható.

2013. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kerámiatalpas volt már akkor utáltam mikor először használtam tapad bizonyos ruhákhoz és tisztithatatlan a talpa!!! soha többet
2013. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem maradok az inox mellett.
2013. okt. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!