Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » FONTOS! Érvényes így a garancia?

FONTOS! Érvényes így a garancia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma délelőtt mostunk az Electrolux mosógépünkkel, és egy fásli miatt tönkrement a mosógép! Pedig direkt elrejtettük a ruhák között, de valahogy mosás közbe kijött, és felszakította a forgódob körüli műanyagot!

Nagyon el vagyunk keseredve,új még a mosógép, ugye érvényes a garancia? Ráadásul a garanciát vettük hozzá..

Köszönöm szépen a válaszokat!


2009. nov. 12. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában a garancia akkor működik, ha nem a te hibádból romlik el a gép. Tehát, ha én földhöz vágom a mikrót, attól még nem csinálják meg garanciásan. Ha kitudtátok venni a fáslit, akkor max. ne mondjátok el a szervízben, csak azt, hogy tönkrement, egyszer csak leállt. Meg kell próbálni, hátha.
2009. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de igazából szerintem működik, a műanyag része rongálódott meg, olyan mintha belevágtak volna egy késsel vagy éles tárggyal! de így nem merjük használni...amúgy nem rugdostuk, vagy vertük hanem rendeltetésszerűen használtuk!:)
2009. nov. 12. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is mostam már fáslit. Hogy sikerült ez nálatok?
2009. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom...mi is mostunk már, a régi mosógéppel is, nem tudom hogy sikerülhetett :S nem is biztos hogy amiatt volt, de ilyen csomónyi szálakat szedtünk ki a résből...

azóta felhívtunk egy szervízt és lehet hogy megcsinálják garanciára, azt a szerelő dönti el ha megnézte...

2009. nov. 12. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, késő bánat, de ilyenekkel (cipő, hátizsák, és ahogy látom, fásli) az a megoldás, hogy bekötözni régi, lerongyolódott párna- vagy paplanhuzatba. Még így is jobb, mint a forgótárcsással :D
2009. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor beszéld meg a szerelővel,hogy azt írja rá a munkalapra,hogy nem a te hibátokból lett baja a guminak.
2009. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van. Nem mondod meg, hogy fásliztál, a szerelővel pedig meg kell beszélni (ugye érted, hogyan :) ?) a dolgot.

Egyébként, attól, hogy egy csomó szálat húztatok ki a résből, még lehet, hogy nemis a fásli tehet róla, csak mosás közben a sérült rész összegyűjtötte azokat a szálakat, szöszöket, amik normál esetben, ha nincs a mosótérben miben elakadniuk, az alsó szűrőben gyűlnek össze.

2009. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi, értem :D

hétfőn jön valószínű a szerelő...hát remélem minden rendben lesz...

2009. nov. 14. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a fásli kikerült a mosó térből, az a gyár hibája, mert nem megfeleelő konstrukció. Ennyi erővel egy zokni is tönkreteheti...

Ragaszkodj a garanciához, ne hagyd, hogy mást írjon a szerelő a munkalapra!

A pesti szervíz elég bunkó... :-(

2009. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én először a szerelőnek sem mondanám meg a fáslit. azért kapja a fizetését, hogy rájöjjön a fáslis málőrre ;)
2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!